CLARK & HENDRIX BAND na TA33 2025 Teplicko-Adršpašská 33
Nejhezčí, nejorganizovanější a nejsrdečnější turistický pochod co znám
. Jsem hrdej, že je zrovna v našich Teplicích
-(no ještě aby taky byla Teplicko-Adršpašská 33 někde jinde, třeba v Berouně, že jo?
).
Díky všem pořadatelům, organizárorům, pomocníkům, kteří do toho dávají svůj čas, dřinu, ale hlavně srdce.
Speciální poděkování patří Pavlovi Pavel Borna, že nás tam již poněkolikáté pozval a měli jsme tu čest hrát pro tak fajn lidi. Jsme velice rádi, že jsme přispěli po tak těžkém dnu k zábavě i pro pořadatelé (soudím dle videí). Myslím, že se bavili úplně všichni. To potěší
.
Tož vám přeji na letošní TA33 2026 krásné počasí, opět hojnou účast a krásnou večerní zábavu
.
(letos dám dva pochody: možná Poříčské toulky, ty mám taky moc rád, jsou taky moc fajn, ale TA33 2026 si dám ZCELA URČITĚ! Ovšem po delší době z té druhé strany, jako turista a nechám se večer prozměnu bavit já
)
S pozdravem
HENDRIX
Děkujeme za krásnou akci. Letošní trika jsou moc povedená. Krásná barva kvalitní materiál a kvalitnější potisk oproti minulému roku. Počasí dobře objednáno
koláčky a medovina na kontrole za 1*
tak se budeme těšit zase za rok
Značení ok. Všechny kontroly jsem našel. Voda ok. Na 50 byly 2 prameny. Pro jistotu jsem měl v záloze displej mobilu s otevřeným odkazem na 50 s vyčárkovanou trasou. Nebylo co řešit. Výborná akce. Zasloužený rekord
Ale o rekord nejde. Jde o radost. Jo a ještě jsem zapomněl dodat, že Krakonoš-VÝBORNEJ!